dyzurradnego2017

Dyżur Radnego od wtorku!

Miło mi poinformować, że od kwietnia będę organizował tzw. Dyżur Radnego

Od momentu objęcia mandatu Radnego Gminy Wejherowo odbieram wiele telefonów nie tylko od mieszkańców Orla, ale także ludzi zainteresowanych sprawami naszej Gminy.

Dla przykładu jakiś czas temu skontaktowała się ze mną rodzina z Krakowa, która chciała przenieść się do naszej Gminy. (Ostatecznie nie zdecydowali się, ze względu na złą jakość powietrza w naszym regionie)

Mimo wszystko mam świadomość, że niektórzy wolą spotkać się osobiście, a nie rozmawiać przez telefon. Właśnie dlatego postanowiłem, że zorganizuję swoisty Dyżur dla mieszkańców. W czasie dyżuru będę czekał na pytania, opinie, uwagi i komentarze od mieszkańców, które będzie można przekazać mi osobiście.

Na początek dyżur będzie odbywał się w 1 i 3 wtorek miesiąca (z wyjątkiem świąt i dni wolnych od pracy), w godzinach 17:00 – 18:00, przy ul.Wejhera 32.  

Pierwszy dyżur już w najbliższy wtorek – 4 kwietnia, kolejny – 18 kwietnia. 

Proszę pamiętać, że oprócz dyżurów nadal jestem dostępny pod numerem telefonu 531 – 972 – 354

Serdecznie zapraszam do kontaktu, Państwa Radny,

Artur Czaja

 

Autor

Artur Czaja

Psycholog, którego inspiruje coaching i procesy motywacji. Od 2014 r Radny Gminy Wejherowo, założyciel organizacji pozarządowej Proaktywni, członek Stowarzyszenia Dziecko Bez Reklamy. Zwolennik tworzenia społeczeństwa obywatelskiego